PAROHIA ROMANO-CATOLICĂ BÂRNOVA

Romano-Catolică Bârnova

PAROHIA ROMANO-CATOLICĂ BÂRNOVA

Porumbel parohia romano catolica Barnova
Proiectul viitoarei Biserici Cu ajutorul lui Dumnezeu și a credincioșilor, vom începe lucrările!
proiectul Bisericii Voi sunteți speranța mea!
STADIUL LUCRĂRILOR Se înalță cu ajutorul Dmnului
Lucrăm cu ajutorul dumneavoastră „Aici este casa lui Dumnezeu și poarta cerului!”
Continuam lucrarile la Biserica cu ajutorul binefacatorilor

Aduc o mulțumire specială unei familii din parohia noastră pentru că a cumpărat fierul pentru Biserică, pentru etapa următoare, până la cota zero sau pardoseala Bisericii. Donația făcută este de mare valoare și de mare ajutor în a continua lucrarea începută la Biserică. Mulțumesc din tot sufletul tuturor binefăcătorilor pentru implicare și Domnul să-i răsplătească cum știe mai bine!

Dacă tot avem fierul în curte atunci să începem munca! Urmează săpătura generală și montarea fierului pentru fundație. Avem nevoie de o cantitate mare de beton și forța de muncă care trebuie plătită.

Cu ajutorul dumneavoastră sper din tot sufletul ca anul acesta să finalizăm această etapă. La fiecare Sfântă Liturghie toți binefăcătorii sunt amintiți și îi avem în rugăciune!

Cei care pot susține această lucrare o pot face:

PAROHIA ROMANO-CATOLICĂ SFANTA FECIOARA MARIA INDURERATA

C.I.F. 38369448

BCR CONT LEI        RO98RNCB0685156874450001

BCR CONT EURO   RO92RNCB0175156874450001

Postat pe: 15-07-2021 Distribuie Nr. vizualizari: 162
biserica parohia romano catolica barnova
Copyright © 2020 | Parohia Romano-Catolică Bârnova. Toate drepturile rezervate.
Developed and designed by logo-weblama